Úvod »Novinky 2021 » duben 21

duben 21

V dubnu nabízíme krásné a léčivé náramky z pravých kamenů a tím se trochu vracíme zpět k našim přednáškám o léčivé síle drahých kamenů. Doporučujeme pouze to, co máme vyzkoušené z vlastních dlouholetých zkušeností .ravých kamenů a tím se trochu vracíme zpět k našim přednáškám o léčivé síle drahých kamenů. Doporučujeme pouze to, co máme vyzkoušené z vlastních dlouholetých zkušeností .

1)TURMALÍN - vysoce ochranný a negace pohlcující kámen

Z vlastní zkušenosti víme, že naše náramky z drahých kamenů opravdu pomáhají při stresu a ve vypjatých situacích zklidňují mysl a emoce. Pokud vyrážíte do společnosti, nebo na nákupy, doporučujeme použít  na pravé zápěstí náramky zejména turmalínové (novinkou jsou barevně nádherné náramky z turmalínu-tygřího oka, které pod kukátkem vypadají jako vesmír, proto vesmírný turmalín). Jsou velmi ochranné před útoky negativních sil. Nabízíme je ve dvou variantách a sice z vesmírného turmalínu a nebo v kombinaci vesmírného turmalínu a turmalínu černého.
Nejen ochranné, ale tvořivost a kreativitu podporující náramky jsou také z turmalínu, ale z více druhů (3 kuličky růžového rubelitu, 3 černého skorylu a 3 kuličky zeleného verdelitu). 

Řadit podle 
Výrobce 

Náramek 3 turmalíny

Cena 325 Kč