Úvod » VÍLY na drahých kamenech

VÍLY na drahých kamenech

Vílečky na kamench máme v nabídce od roku 2015.
Nejprve jsme objevily mosazné figurky, které nás oslovily a když jsme si je přinesly domů, přišly nám krásné, ale něco jim chybělo, nebylo to ono a najednou nás napadlo posadit je na kámen a jakmile jsme to učinily, kámen skrze vílečku k nám promluvil a my věděly, že je to to pravé.

Ale nemyslete si, že jen tak posadíme vílečku na kámen a je hotovo :-). Vílečky po příchodu k nám projdou očistnou a regenerační kúrou - nejprve je pečlivě očístíme a důkladně vyleštíme. Poté vílečky postavíme na stůl a vedle nich dáme různé kameny. A pak zkoušíme, které vílečce se na kterém kameni líbí a respektujeme jejich přání. Pokud není s naším výběrem spokojena, jednoduše z něj spadne či seskočí :-).
Pokud máme jasno, která vílá se pro který kámen rozhodla, namalujeme jí křídla a šatičky podle intuice tak, aby ladila s kamenem a účinek kamene se skrze ni prohluboval.
To, že se vílečky líbí, se nám, díky vám zákazníkům vrací tím, že je o ně velký zájem, moc vám za to děkujeme :-).

Vílečku doporučujeme umístit na místo, kde k vám může stále promlouvat a kde jste nejraději.
Např. na pracovní stůl, k počítači a nebo třeba na noční stolek, ale šťastná bude i venku v přírodě, kde se vám bude starat o zahrádku, či o rostlinky na balkoně, nebo u květinek na parapetu bytu, jednoduše tam, kde chcete, aby bylo vše v harmonii.

****************

Pocity jedné naší spokojené zákaznice, která si zakoupila vílu hojnosti na horském křišťálu, vílu na zeleném kalcitu
a vílu na dumortierovitovém srdíčku Vám přinášíme zde:

Projdu kolem nočního stolku a slyším nenápadné ševelení vánku, či snad tichounké zurčení horského potůčku; asi se mi něco zazdálo, říkam si (a kde se na horách berou růže? mám ráda růže) a jen zlomek sekundy zpozorním -: "... Teda holky řeknu vám..." ale protože už zase někam běžím, co dál zvonil jemnohmotný hlásek jsem už neslyšela, jen letmo jsem stihla poslat myšlenku: večer nashledanou!... :))

Dumortieritka se plaví na své srdcové lodičce, vznáší se jako na modrém ostrůvku a kalcitová skalka je kouzlo skutečné Země s jemnými odstíny zelených rostlin, světlešedých skal i hnědavé hlíny.. ;))) Leona (cap-art)

Řadit podle 
Výrobce 

Ametystová víla

Cena 180 KčAmetystová víla

Cena 250 Kč

Ametystová víla

Cena 280 Kč