Úvod »NOVINKY 2019 » červenec-srpen

červenec-srpen

Přejeme krásné prázdninové měsíce!

Prožijte je ve zdraví, radosti a lásce.Cool

Ochranou před manipulací je především HEMATIT a LAPIS LAZULI - kámen pravdy a moudrosti. Přináší jasnost a vyrovnanost.
LAPIS LAZULI, nebo také lazurit  je výrazně nadpozemsky modrý kámen starého Egypta a Atlantidy a obsahuje energii pravdy, moudrosti a trpělivosti, inspirace, integrity a věrnosti. Pokud potřebujete bezprostřední ochranu před entitami z nižších energií, nebo se cítíte být vystaveni psychickému útoku či kletbě, poskytne vám tento kámen ochranný háv v němž najdete bezpečí. 
Napomáhá jasnosti myšlenek a potlačuje strach z vyslovování pravdy. Odstraňuje kolísání, váhavost a nejistotu. Snižuje vysoký krevní tlak.

HEMATIT posiluje sílu vůle a pomáhá člověku stát si za svým. Posiluje ochranné mechanizmy lidského tělo a zdůrazňuje vitální potřeby těla. Potlačuje strach, podporuje pocit sebehodnoty, odvahu a činorodost při problémech s rozhodováním. Působí proti nechuti do života a rezignaci.Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Brání negativním energiím vstupovat do aury. Pomáhá plachým a zvyšuje sebevědomí. Zlepšuje paměť  

Pokud se cítíte být manipulováni, doporučujeme nosit náramky či přívěsky na krk některého ztěchto kamenů - nejlépe obou.

Lidé věřili, že silnou ochranou před lstmi ďábla (tak se píše v jedné moudré knize) je akvamarín, označovaný jako drahokam moře a poklad mořských panen obdařený mocí ochraňovat a zajištovat bezpečí při cestách po moři . AKVAMARÍN dodává svému majiteli odvahu, neboť očišťuje od nesouhlasné a disharmonické energie. Pomáhá při komunikaci se světem andělů. Ukldňuje a soustřeďuje mysl. Upozorní nás na skryté vzorce chování, jichž se musíme zbavit, abychom pokročili dále. Tiší emoce a zbavuje zármutku a lítosti. Posiluje imunitní systém. 
Připravuje se z něj také vynikající drahokamová esence. Kámen pro její přípravu nabízíme v srpnových  novinkách.

 

Řadit podle 
Výrobce korálové naušnice

Cena 130 KčZeolit do vody 2

Cena 140 KčAndský opál

Cena 160 KčRůženínový donut

Cena 210 Kč

Tiffany váza - vlna

Cena 1 050 Kč