Úvod »NOVINKY 2012 - 2016 » červen 16

červen 16

Tentokrát bychom Vám chtěly poradit, jak se chránit před negativitou, která na nás útočí ze všech stran. Stačí poslouchat zprávy v TV, nakupovat v supermarketech apod. a hned se nám útržky těchto prožitků dostanou pod kůži a hromadí se - pokud s tím neuděláme něco hned. Nejlepší je, když si hlídáme své myšlenky a ty negativní pošleme ihned pryč - nejlépe tam, odkud přišly. No, jenže to vždycky hned nerozpoznáme.

Já doporučuji používat krystaly. Nejlépe je nosit přímo na těle, nebo si připravovat krystalové vody. Ony nás vždy upozorňují, že se něco děje (např. když o nás někdo špatně mluví, nebo nám dokonce něco špatného přeje či nám něco posílá) Krystaly nám pomáhají s ochranou. Svými vibracemi kolem nás vytvoří neviditelnou bariéru a my vše dokážeme snadněji řešit. Je nás mnoho, kteří tuto zkušennost denně prožíváme.

Mezi nejúčinnější ochrany patří křišťál, který nás chrání před negativitou, která přichází zvenčí, ale také před naší vlastní, rozpouští naše strachy, obavy, pochybnosti atd. Je ale potřebí, abychom to od kříšťálu chtěli. Před negativitou nás chrání všechny drahé krystaly, o kterých píši, ale některé mají ještě vyšší ochrannou moc a o těch se dnes chceme zmínit:

Pokud cítíme, že s námi chce někdo manipulovat, použijeme hematit. Navíc nám hematit ukáže, kdo se o to snaží a my to nedovolíme.

Pokud nás někdo nebo něco psychicky vysává, použijeme černý turmalín = skoryl =  nejsilnější ochranný kámen, který negativitu přímo pohlcuje. A pohlcuje ji tak, že se po čase až rozpadne. Větší kus surového turmalínu umístíme v prostoru (v místnosti, kde se zdržujeme), nebo držíme turmalín v ruce. Skoryl pohlcuje elektromagnetický smog, takže kousky skorylu můžeme dát kde je televize, počítač, mikrovlnka, mobily.

Velmi účinným ochráncem před zlem je chiastolit - kámen s křížem uprostřed. Ten nás chrání před zloději, a před lidmi, kteří nám nepřejí. Jakmile začnete tento kámen používat, tito lidé se od Vás odkloní. (tohoto kamene se bojí jak čert kříže).

Achát chrání hranice našeho domu, takže na parapety oken, nebo nad vstupní dveře do bytu achát a chiastolit.

Rády Vám Vaše další dotazy zodpovíme a ochranné kameny zašleme. Během několika dní doplníme nabídku s obrázky.

Řadit podle 
Výrobce 

Chiastolit na kůži

Cena 80 Kč