VÍLY na drahých kamenech

Vílečky na kamench máme v nabídce od roku 2015.
Nejprve jsme objevily mosazné figurky, které nás oslovily a když jsme si je přinesly domů, přišly nám krásné, ale něco jim chybělo, nebylo to ono a najednou nás napadlo posadit je na kámen a jakmile jsme to učinily, kámen skrze vílečku k nám promluvil a my věděly, že je to to pravé.

Ale nemyslete si, že jen tak posadíme vílečku na kámen a je hotovo :-). Vílečky po příchodu k nám projdou očistnou a regenerační kúrou - nejprve je pečlivě očístíme a důkladně vyleštíme. Poté vílečky postavíme na stůl a vedle nich dáme různé kameny. A pak zkoušíme, které vílečce se na kterém kameni líbí a respektujeme jejich přání. Pokud není s naším výběrem spokojena, jednoduše z něj spadne či seskočí :-).
Pokud máme jasno, která vílá se pro který kámen rozhodla, namalujeme jí křídla a šatičky podle intuice tak, aby ladila s kamenem a účinek kamene se skrze ni prohluboval.
To, že se vílečky líbí, se nám, díky vám zákazníkům vrací tím, že je o ně velký zájem, moc vám za to děkujeme :-).

Vílečku doporučujeme umístit na místo, kde k vám může stále promlouvat a kde jste nejraději.
Např. na pracovní stůl, k počítači a nebo třeba na noční stolek, ale šťastná bude i venku v přírodě, kde se vám bude starat o zahrádku, či o rostlinky na balkoně, nebo u květinek na parapetu bytu, jednoduše tam, kde chcete, aby bylo vše v harmonii.

****************

Pocity jedné naší spokojené zákaznice, která si zakoupila vílu hojnosti na horském křišťálu, vílu na zeleném kalcitu
a vílu na dumortierovitovém srdíčku Vám přinášíme zde:

Projdu kolem nočního stolku a slyším nenápadné ševelení vánku, či snad tichounké zurčení horského potůčku; asi se mi něco zazdálo, říkam si (a kde se na horách berou růže? mám ráda růže) a jen zlomek sekundy zpozorním -: "... Teda holky řeknu vám..." ale protože už zase někam běžím, co dál zvonil jemnohmotný hlásek jsem už neslyšela, jen letmo jsem stihla poslat myšlenku: večer nashledanou!... :))

Dumortieritka se plaví na své srdcové lodičce, vznáší se jako na modrém ostrůvku a kalcitová skalka je kouzlo skutečné Země s jemnými odstíny zelených rostlin, světlešedých skal i hnědavé hlíny.. ;))) Leona (cap-art)

OMLOUVÁME SE, ŽE JSOU V SOUČASNÉ DOBĚ VÍLEČKY VYPRODANÉ, NOVÉ DOPLNÍME V PRŮBĚHU ŘÍJNA - CCA KOLEM 15. 10. Děkujeme za pochopení.

 

Řadit podle 
Výrobce Víla na tygřím oku

Cena 175 Kč

Ametystová víla

Cena 200 KčAmetystová víla

Cena 200 Kč

Víla na růženínu

Cena 210 Kč