NAŠI PŘÁTELÉ

Rády bychom Vás pozvaly i na stránky našich přátel.

www.podprdy.cz
Tento odkaz potěší především dámy. Jedná se o stránky naší neteře /a zároveň vnučky :-)/ Denisky, která prodává kvalitní a originál bezešvé podprsenky Genie bra. V dnešní době se prodává spoustu různých napodobenin, kopií a plagiátů... Některé lze rozeznat snadněji, některé jsou na první pohled opravdu totožné. I takových "bezešvých podprsenek" je dneska plný internet, ale i tržnice. Souhlasíte s výrokem "Nejsem tak bohatá, abych si mohla kupovat levné věci" ? Pokud ano, tak patříte mezi zákaznice, které si raději za výrobek či službu připlatí, ale ve výsledku vlastně ušetří, protože kvalitní (tím pádem samozřejmě i o něco dražší zboží) vydrží podstatně déle a hlavně opravdu splňuje svůj účel, ke kterému je určen! Na stránkách Denisky se dozvíte jak rozeznat originální bezešvou podprsenku od plagiátu a můžete si ji i v jejím e-shopu přímo zakoupit.

www.doteky-andelu.cz
Nádherné nejen andělské obrázky malované automatickou kresbou.
Autorkou je Markétka Paráková.

www.regresniterapie.eu
Hledáte odpovědi na své otázky? Chcete pochopit sami sebe? Potřebujete se vyrovnat s minulostí? Chcete pochopit své reakce k lidem? Zajímají vás vaše minulé životy? Proč nejste šťastní, když máte vše? Chcete pocítit úlevu? Uvažujete o smyslu lidské existence?
Pak Vám doporučujeme navštívit stránky úžasné bytosti Dominiky Pluhařové a Františka Cappellariho.

www.chatarozhled.cz
Na horskou chatu Rozhled jezdíme rády už mnoho a mnoho let. Patří Zdeničce Štroblové, která tu má svoji karmickou poradnu a pořádá od jara do podzimu spoustu zajímavých seminářů.
Chata se nachází v Krkonoších v nadmořské výšce 1.207 m n. m. a je od ní nádherný výhled do širého okolí.
Chatu Rozhled byste určitě měli navštívit - načerpáte tu spoustu energie.
Pokud Vás zajímají aktuální semináře pořádané na Rozhledu, klikněte sem http://www.chatarozhled.cz/seminare.htm

www.evaprokopcova.estranky.cz
Stránky patří naší známé a především výborné astroložce Evě Prokopcové.
K Evě Prokopcové se můžete objednat jak na výklad horoskopu, tak můžete navštívit některou z jejich přednášek. Pokud Vás astrologie zajímá více, můžete navštívit i některý z kurzů astrologie, které Eva vede.

www.spravnoucestou.estranky.cz
Toužíte změnit svůj život, poznat své slabé a silné stránky, pochopit minulost, přijmout současnost a nahlédnout do budoucnosti nebo uzdravit své tělo i duši? Pak rozhodně navštivte stránky Dany Rýdlové.

www.pensionumrazku.krumlov.cz
Pokud se chystáte do Českého Krumlova, doporučujeme Vám přespat v Pensionu u Mrázků.
Pension se nachází přímo v historickém centu Českého Krumlova v budově z roku 1347, v sousedství kostela Sv. Víta.
Vypravuje se, že nad náhonem se vznášela říční víla, která obětavě chrání Mrázkův mlýn a nedovolí, aby se poblíž někdo utopil. Prý zachránila malé dítě, které vynesla na hladinu řeky a kolébala jej až ke břehu.
Do pensionu jezdíme už několik let, několikrát za rok, protože atmosféra Českého Krumlova je jedinečná a hlavně v žádné městě v naší republice jsme se nesetkali s takovou hrdostí a pokorou k minulým pokolením jako v Krumlově. Tento pension vede vnučka Mrázků paní Eva Beránková a je to také nádherná a laskavá bytost.