OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Nejsme plátci DPH

V současné době zasíláme zboží pouze v rámci České republiky.

Obchodní podmínky internetového obchodu www.andelskadilna.cz , se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.


Upozornění:
Nabízené zboží je vždy pouze bižuterie, pokud není přímo u zboží uvedeno jinak. Označení "stříbrné", "zlaté", "platinové" apod. se u všeho zboží vztahuje jen k barevnému provedení.

 


OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ
Zboží je možno objednávat přes internet, e-mailem nebo telefonicky.

Upřednostňujeme objednávky prostřednictvím e-shopu či zaslané mailem.
Objednávka musí obsahovat dodací adresu (popř. i fakturační adresu, je-li odlišná od dodací adresy) a tel. kontakt objednavatele.
Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.

DODÁNÍ ZBOŽÍ
Obvyklý termín odeslání u zboží na skladě  je 2 - 7 pracovních dní. U zboží, které není ihned skladem nebo u zboží jehož charakter si vyžaduje delší čas přípravy (např. malované obrázky), bude termín možného dodání sdělen zákazníkovi individuálně.

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
Objednávku lze zrušit telefonicky či e-mailem (obvykle do 24 hod. od objednání) , pokud je objednávka přijatá a zboží nebylo ještě expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

ZPŮSOB PLATBY A DOPRAVY
Zboží zasíláme pouze na území České republiky.

Platbu za objednané zboží lze provést následujícími způsoby:

Platba předem převodem na účet
- poštovné a balné činí 60 Kč - šperky, hedvábí, drobné zboží, haleny, trička - to co se vejde do bublinkové obálky
- poštovné a balné činí 140 Kč - obrázky, číše, hrnečky, objemnější zboží, které se nevejde do bublinkové obálky.

Při platbě na účet předem Vám po odeslání objednávky přijde na Vaši e-mailovou adresu  kopie objednávky se všemi patřičnými náležitostmi k provedení platebního převodu.
Po připsání celkové částky na náš účet Vám bude objednávka odeslána prostřednictví České pošty, s. p. na Vaši dodací adresu uvedenou v registraci.

Číslo našeho účtu je: 31019679/2010
Variabilní symbol:  je vždy číslo Vaší objednávky

Na dobírku
- poštovné a balné činí 110 Kč - šperky, hedvábí, drobné zboží, haleny, trička - to co se vejde do bublinkové obálky
- poštovné a balné činí 170 Kč  - obrázky, číše, hrnečky, objemnější zboží, které se nevejde do bublinkové obálky.

BALÍK DO RUKY - 170 Kč - Tiffany vázy a svícny, číše, ... - zasíláno jako křehké zboží.

Zboží je považováno za zaplacené ve chvíli připsání celé kupní ceny na běžný účet prodejce nebo zaplacením dobírky při převzetí zboží.

Zboží odesíláme:
objednávka v hodnotě do 1.000 Kč - jako doporučená poštovní zásilka
objednávka v hodnotě nad 1.001 Kč - jako cenné psaní

Osobní odběr:
Pouze po předchozí domluvě
je možné si zboží vyzvednout na adrese Jižní 116, Hovorčovice.

Na této adrese není kamenný obchod.

PŘIOBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ KE STÁVJÍCÍ OBJEDNÁVCE PŘED ODESLÁNÍM
Pokud chcete zboží přiobjednat k již stávající objednávce, zvolte prosím ve způsobu platby „přiobjednávka – poštovné 0Kč“ Poté se Vám nebude účtovat poštovné a zboží vám bude přibaleno k první objednávce.

REKLAMAČNÍ ŘÁD
REKLAMACE A ZÁRUKA
Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen nám neprodleně nahlásit. Za vady vzniklé přepravcem neručíme. V případě poškození vzniklého přepravou, je nutno zboží reklamovat u přepravce (Česká pošta, ) a to do ihned při převzetí zásilky.

Na veškeré zboží je poskytována záruční doba v délce 24 měsíců pokud není stanoveno jinak.
Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se nevztahuje na:
a) závady vzniklé běžným opotřebením
b) závady vzniklé nesprávným použitím výrobku

POSTUP PŘI REKLAMACI
- informujte nás o reklamaci e-mailem nebo písemně
- zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu e-shopu
- do zásilky uveďte důvod reklamace a Vaši adresu
- přiložte kopii dokladu o koupi reklamovaného zboží v našem internetovém obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího převzetí námi.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku c. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez zjevných známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu a veškerého dodaného příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě (rozhodující je datum odeslání). Po obdržení takto vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí peníze za zboží převodem na účet nebo poštovní poukázkou. Koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma se neřídí občanským zákoníkem, ale obchodním zákoníkem, a v takovém případe nelze od kupní smlouvy odstoupit. Prodejce si vyhrazuje právo na jednostranné odstoupení od smlouvy. Zaplacená záloha se v takovém případě vrací zákazníkovi v plné výši. Prodejce nenese jakoukoliv odpovědnost vůči zákazníkovi nebo třetím osobám za případné škody, vzniklé opožděným dodáním zboží nebo nedodáním zboží.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Osobní údaje kupujících jsou dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů považovány za důvěrné informace a nebudou poskytnuty třetím osobám, zveřejněny ani jinak zneužity. Jsou užívány pouze pro činnost prodejce virtuální prodejny a v souvislosti s danou obchodní transakcí.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem a kupujícícm. Dodavatel si vyhrazuje právo měnit obchodní podmínky. Tyto budou zveřejněny na internetových stránkách prodejce před započetím jejich platnosti.

Platnost obchodních podmínek je od 1. února 2011